Komentowana treść: Strefa gier - nowe recenzje
[#1] Re: Strefa gier - nowe recenzje


Wlasnie, Black Sect. Zawsze zalowalem ze ta gra nie wyszla w wersji angielskiej a granie z slownikiem w rece (ani tyci tyci francuskiego nie kumam) chyba mija sie z celem. Dziwne, "Maupiti Island" miala swoja miedzynarodowa wersje a nowsza BS juz nie.



Tak w ogole przypominaja mi sie czasy gdy ludzie nalogowo "grali" w przygodowki bez zadnej znajmosci np. angielskiego. Takie "granie" ograniczalo sie do sleczenia przed monitorem i wykonywania poszczegolnych zadan z trzymanej w rece solucji.
[#2] Re: Strefa gier - nowe recenzje
To mi przypomniało o moim edytorze map do HistoryLine (być może mapy od BattleIsle też obsługuje). Czy ja go w ogóle wrzuciłem na aminet czy tylko rozesłałem do paru znajomych? Wie ktoś? A może używa? Był pod MUI.
[#3] Re: Strefa gier - nowe recenzje
W odpowiedzi na komentarz #2


Edytor jest na Aminecie, o tutaj :)
[#4] Re: Strefa gier - nowe recenzje
History Line to IMHO jedna z najlepszych gier strategicznych w ogole. Klimat ma boski.
[#5] Re: Strefa gier - nowe recenzje
Klimat moze tak, ale algorytmy stosowane przez komputer sa raczej biedne. Ograniczaja sie wylacznie do ataku... I te braki w "mysleniu" nadrabiane sa iloscia i rozmieszczeniem startowym jednostek. Widoczne to jest bardzo dobrze na pozniejszych planszach. W 90% przypadkow taktyka gracza ogranicza sie z poczatku do calkowitej obrony z jednoczesnym szkoleniem artylerii - a pozniej atak. Nudne to jest moim zdaniem. ;)

[#6] Re: Strefa gier - nowe recenzje
W odpowiedzi na komentarz #5




Bo ta gra, to przede wszystkim tryb multiplayer. Sto razy lepszy niż single, jak dla mnie. Ile to nocy zarwanych było... :)



Przez maila nawet pograć można.
[#7] Re: Strefa gier - nowe recenzje
W odpowiedzi na komentarz #6


Fakt, o wiele bardziej podobala mi sie gra z zywym przeciwnikiem.
[#8] Re: Strefa gier - nowe recenzje
W odpowiedzi na komentarz #6


GumBoy, nadal mamy niedokończoną partię :D
[#9] Re: Strefa gier - nowe recenzje
W odpowiedzi na komentarz #8




AFAIR, to Twoja kolej :)
[#10] Re: Strefa gier - nowe recenzje
W odpowiedzi na komentarz #9


Nie gadaj, odesłałem Ci mój ruch. Czekam na Twój. :D
[#11] Re: Strefa gier - nowe recenzje
W odpowiedzi na komentarz #10


Hmm. To może nie doszło...

Zaraz poszukam poprzedniego posunięcia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem